בית כעוגן - Racheli Weiss
15317
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15317,wp-featherlight-captions,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

בית כעוגן

בית = עוגן

 

לפעמים החיים מובילים אותנו במסלול שלא תכננו או דמיינו, ואנחנו מחליטים "לפרק את החבילה". זהו מהלך מורכב ומטלטל בחיינו, ומחקרים מעידים שמשבר הגירושין שני בעוצמתו אחרי מוות! למעשה החלטת בני הזוג להיפרד מכניסה את כל מעגלי המשפחה – הילדים, המשפחות המורחבות, החברים – למערבולת כואבת של פרידה וחלומות מתנפצים… זהו שלב של עקירה ממתכונת החיים הקודמת ומהתא המשפחתי המגונן והמוכר.

עבורנו כהורים הדבר החשוב מכל הוא למזער ככל שניתן את הפגיעה בילדינו, ולייצב את הספינה המיטלטלת על גלים גבוהים עד כדי סכנת טביעה… אחת הדרכים המשמעותיות לכך היא יצירת בית חלופי תומך וחם מהר ככל שניתן. דווקא בימים סוערים חשוב יותר מתמיד שניצור לילדים ועבורנו סביבת חיים שבה נרגיש בטוחים ואהובים, נקבל מענה לצרכים שלנו ונהנה להימצא ביחד ולחוד.

עיצוב נכון של המרחב המשפחתי, של חדרכם ושל חדרי הילדים – בשני הבתים שבהם יתגוררו מעתה –יעצים את כולכם בתקופה זו, ויעניק לכם שקט, ביטחון ושלווה. ככל שנציע לילדים סדר יום ברור ומובנה שחלק בלתי מבוטל ממנו מתרחש בחלל ביתי ידוע ותומך, נאפשר להם חזרה מהירה יותר לשגרת חיים. ילדים זקוקים לידיעה ולבהירות גם בזמנים מורכבים וגם בימים שבהם אנו פחות פנויים לכך.

אם הבית שלנו הוא העוגן, אז למה אנשים נרתעים מלעצב ולשפץ את הבית?

Call Now Button