אבני היסוד - Racheli Weiss
15398
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15398,wp-featherlight-captions,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

אבני היסוד


אבני היסוד בעיצוב שלי

עיצוב פנים יוצר שינוי אנרגטי בחללים שבהם אנו חיים ועובדים. הוא משפיע על האישיות שלנו ועל חוויית החיים שלנו. אדריכלים ומעצבי פנים מתבקשים על ידי לקוחותיהם לכלול יסודות של פאנג שווי בתכנון, והם נענים לכך מתוך ידיעה ברורה כי החלל המקיף אותנו משפיע ישירות על הפנימיות שלנו.

 

הפאנג שווי היא תורה סינית עתיקה העוסקת ביצירת איזון בין האדם לסביבה בה הוא חי על בסיס האמונה שכל אדם יכול לגייס לעזרתו את האנרגיות החיוביות שקיימות ביקום כדי לחיות באיזון, בבריאות ובהצלחה.

 

האם שאלתם את עצמכם פעם למה אתם מרגישים כל כך נעים בחדר מסודר, נקי ויפה? זוהי דוגמא על קצה המזלג… הפאנג שווי מתעסק בסוגיות עמוקות מאלה, ובתהליך התכנון אנו יוצרים מפה לדירה ולדיירי הבית ויורדים לפרטים כמו תאריכי לידה ועוד. מתאימים את תכנון הדירה כמו כפפה ליד, ומתייחסים לעוד מרכיבים ואפיונים שונים של כל דיירי הבית.

 

בסופו של דבר מתקבלת תוכנית הרמונית שפותחת שפע בכל תחומי החיים!

עיצוב שלוקח בחשבון את כלל המשתנים ומותאם לאנרגיה הפרטית שלך ושל כל אחד מהילדים, מאפשר יצירת שגרה מסודרת, מקל על סידור החדרים ומוביל לאיזון רגשי. תדר אנרגטי גבוה אף יעזור לילד להיות מרוכז וברור יות .

 

התוצאה הסופית שאליה נגיע בסוף התהליך היא מרחב ביתי חדש, אנרגטי ורענן שמבטא את חלומותיכם, אהבותיכם ואת אלה של ילדיכם, ומזמין את כולכם ליצירת חיים חדשים ומציאות שהכול יכול לקרות בה!

Call Now Button